Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

Архів новин

"Творчі батьки - творчим дітям"

У рамках проекту "Творчі батьки - творчим дітям" у Полтавській спеціалізованій школі №3 протягом лютого-початку березня проходили майстер-класи батьків для дітей закладу. Головне завдання такої співпраці -  відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути, розвивати  як неповторну індивідуальність, формувати творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності.

Учнів 6 - К класу зачарував розпис китайськими фарбами, а вміння створювати та керувати роботехнікою - дітей 4-А. Наймолодші школярі вчилися виготовляти аплікації з паперу, працювати з тістом і формувати смачне печиво, побували на майстер-класах з валяння. Школярам 3-х класів надзвичайно сподобався  майстер-клас з аплікацій, декупажу та декорування «Стрітеньке свято». Учні 7-К вчилися відпочивати та отримувати насолоду від  до карттерапії.

А чи відомо вам, яку насолоду може подарувати власноруч прикрашені вироби в техніці декупаж? Діти 5-А класу здобули перші практичні уроки щодо даного виду
роботи. Дівчата ж  9-х класів познайомилися з технікою світ-дизайну та створили надзвичайні квіткові композиції.  Майстер –клас  «Шамбала» з плетіння ниткового браслету захопив учнів 10-А класу.

А скільки задоволення та позитиву подарували дітям спортивні майстер-класи: учні 2-С класу поринули у світ пілатесу, а 2-Н - долучилися до уроків хореографії. Для найстарших же батьки нагадали про необхідність правильного харчування для формування здорового тіла.  Такий креатив та  наснага надихають  усіх учасників  навчально-виховного процесу на подальшу плідну творчу співпрацю.

Тихоненко Н.І.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

За тиждень: 201

За місяць: 965

Всього: 18064