Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Архів новин

Вивчення діяльності практичних психологів ДНЗ

У березні традиційно завершується вивчення діяльності практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти міста, що атестуються. Протягом навчального року працівники центру практичної психології і соціальної роботи ММК відвідують заходи, які проводять працівники психологічної служби відповідно до річних планів роботи. 9 березня 2017 року практичним психологом Яніною Шабановою (ДНЗ № 71) було проведено заняття з елементами тренінгу для вихователів з проблеми профілактики професійного вигорання.

Захід мав за мету підвищити рівень обізнаності вихователів щодо чинників, ознак професійного вигорання, засобів і форм його уникнення, методів швидкої та дієвої психологічної допомоги собі і колегам, а також сприяв формуванню навичок саморегуляції, рефлексії, взаємопідтримки. Заняття було інформативним, насиченим корисними, змістовними, різними за рівнем складності тренінговими вправами.
Кваліфікована, грамотно побудована психологічна просвіта, що проводиться практичними психологами-дошкільниками з вихователями, орієнтуючись на їх запити,особливості та потреби конкретного педколективу, сприяє збереженню психологічного здоров’я, підвищує рівень емоційного благополуччя всіх учасників навчально-виховного процесу, гармонізує освітній простір нашого міста.

Тетяна Горошко, завідувач центру практичної психології
і соціальної роботи ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 77

За тиждень: 77

За місяць: 2038

Всього: 15082