Атестація педпрацівників - 2017

Великодня Писанка - 2017

Вітаємо Богодистого Костянтина, учня ЗШ № 8, та його керівника Реву Ірину Анатоліївну, учителя історії, за перемогу у IV етапі XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення»

Архів новин

Заняття в міській школі лідерів учнівського самоврядування

9 березня 2017 року на базі ЗШ № 26 м. Полтави відбулась зустріч членів міської школи лідерів  учнівського самоврядування.  Зустріч пройшла у формі тренінгу, який проводила Тетяна Ярослав, педагог-організатор Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, тренер  молодіжного мультимедійного проекту «Справа. Вголос – 2.0». Даний проект реалізовувався Фундацією Нові Медіа (Варшава) в рамках міжнародного проекту MyMedia за підтримки Данського Агентства з Міжнародного Розвитку та NIRAS Україна, та був направлений на створення сучасних молодіжних інтернет- видань.

Темою тренінгу стала проблема інтернет-небезпеки та можливість подолання негативного впливу соціальних мереж на підлітків, виховання культури користувачів інтернету. Звичайно, не могли не підняти найболючішу тему сьогодення -залучення молоді до небезпечних груп у соціальних мережах.  Всі учасники активно обговорювали варіанти того, яким чином можливо протидіяти таким групам об’єднаними силами дітей та дорослих, бо тільки разом можливо подолати загрози.
Отриманою інформацією діти поділяться з учнями та педагогами своїх шкіл.

Елеонора Бакунович, методист ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 25

За тиждень: 99

За місяць: 1685

Всього: 12635