Атестація педпрацівників - 2017

Великодня Писанка - 2017

Вітаємо Богодистого Костянтина, учня ЗШ № 8, та його керівника Реву Ірину Анатоліївну, учителя історії, за перемогу у IV етапі XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення»

Архів новин

Творчий тиждень учителів української мови та літератури в ЗШ № 20

З 03.03.2017 року по 10.03.2017 року у Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги»  проходив Творчий тиждень учителів української мови та літератури «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки!». Своєрідним  звітом словесників навчального закладу стали  уроки, проведені Мерефою С.І. та Давиденко Н.М. На початку тижня стартувала Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», учасниками якої стало 78 учнів 1-11 класів.

У рамках тижня проводилися заходи до вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка. Це можливість в черговий раз усвідомити минуле, зрозуміти сучасне, подумати про майбутнє.  Мудре слово Кобзаря у серці кожного українця. Сьогодні ми намагаємося виконувати заповіт Т.Г. Шевченка, стоїмо на захисті нашої мови, культури, ментальності.
Для всіх бажаючих гостинно були відкрити двері класних кімнат, де проходили виставки малюнків до віршів Кобзаря. П'ятикласники та дев’ятикласники вразили своїм проникливим читанням поезії під час літературного конкурсу. Не менш цікавим був захист проектів учнів 9 класу, присвячених творчості митця. Школярі переконалися в тому, що поезія Т.Г.Шевченка не втрачає своєї актуальності і в наш час.
Родзинкою шкільних заходів було літературне свято – конкурс «Міс Україночка». Учасниці, учениці 1-11 класів, презентували образи Берегині, Наталки Полтавки, Ярославни, Марусі Чурай, Солохи, Мавки, Язикатої Хвеськи.
Проведені  заходи сприяли розвитку дитячої творчості, формуванню активної патріотичних почуттів та активної життєвої позиції.

Учителі української мови та літератури

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 24

За тиждень: 98

За місяць: 1684

Всього: 12634