Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Архів новин

Заняття за кейс-технологією для працівників психологічної служби міста

1 березня 2017 року у ЗНЗ № 30 відбулося заняття за кейс-технологією для працівників психологічної служби міста на тему: «Співпраця психологічної служби закладу з державними установами, громадськими організаціями як шлях формування соціальної компетентності учнів». Автори та ведучі заходу, Поліна Москович, практичний психолог ЗНЗ № 30, Юлія Круглик, соціальний педагог ЗНЗ № 30, презентували присутнім систему роботи з проблеми формування соціальної компетентності учнів, співпраці школи з державними організаціями.

Працівники психологічної служби ЗНЗ № 30 під час проведення заняття застосували комплекс методів, що передбачає кейс-технологія. Практичні психологи, соціальні педагоги закладів освіти міста аналізували зразки типових документів  щодо  конструктивної взаємодії з державними установами та організаціями у рамках методу розбору ділової кореспонденції, опрацьовували проблему дієвих стратегій формування соціальної компетентності учнів у рамках методів дискусії, ситуаційно-рольових ігор.
Практична робота в групах була спрямована ведучими заняття на обмін досвідом, пошук ефективних шляхів налагодження системи співпраці між працівниками психологічної служби закладів освіти та державними установами, організаціями.
Центр практичної психології і соціальної роботи ММК вдячний адміністрації ЗНЗ № 30, директору Оксані Василівні Чередник, за створення комфортних умов під час проведення навчання, сприяння реалізації завдань працівників психологічної служби міста.

Тетяна Горошко, завідувач центру практичної психології
 і соціальної роботи ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 77

За тиждень: 77

За місяць: 2038

Всього: 15082