Атестація педпрацівників - 2017

Великодня Писанка - 2017

Вітаємо Богодистого Костянтина, учня ЗШ № 8, та його керівника Реву Ірину Анатоліївну, учителя історії, за перемогу у IV етапі XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення»

Архів новин

Семінар для слухачів курсів підвищення кваліфікації соціальних педагогів

Коли ділишся своїми знаннями, тим самим систематизуєш їх, творчо узагальнюєш здобутки, накреслюєш наступні кроки поступу. Саме так проходять традиційні виїзні семінари для слухачів курсів підвищення кваліфікації соціальних педагогів, під керівництвом завідувачки центром практичної психології і соціальної роботи ПОІППО Муліки Катерини Миколаївни. 02.03.2017 року Полтавську гімназію №13 відвідали соціальні педагоги, які проходять курси підвищення кваліфікації при Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

Вони мали можливість ознайомитися із навчальним закладом, системою роботи соціального педагога Коваль Тетяни Вікторівни, та обговорити актуальні питання щодо особливостей роботи соціальних педагогів різних навчальних закладів Полтавського району та області.
Заступник директора з виховної роботи Бойченко Людмила Анатоліївна ознайомила гостей з історією створення закладу, структурою методичної роботи, різноманітними формами та методами роботи педагогічного колективу гімназії.
Адміністрація Полтавської гімназії №13 висловлює вдячність за те, що слухачі курсів підвищення кваліфікації завітали до нашого закладу. Будемо раді і в майбутньому бачити їх та обмінюватись досвідом, що здобули у соціально-педагогічній роботі.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 25

За тиждень: 99

За місяць: 1685

Всього: 12635