Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Архів новин

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ДОРОГІ ЖІНКИ!

У цю світлу пору, коли перші проліски пробиваються крізь замерзлу зимову землю, щоб подарувати свою красу та незабутні пахощі, сердечно хочеться привітати всіх жінок із  8 Березня!
Справді, усе добре й світле на Землі народжується від жінки, з її любові, ніжності й краси.  Сучасна жінка має цілий набір якостей, які допомагають їй із легкістю впоратися з темпом життя, а встигнути треба багато чого. При цьому одна із дивовижних особливостей жінки – вона намагається зробити все на найвищому рівні, не може дозволити собі десь у чомусь не допрацювати.
Любі жінки! Миру та світлих надій вам, втіхи і злагоди, здійснення найзаповітніших мрій! Натхнення, терпіння, успіхів і творчих злетів!
З повагою                                       Наталія Дорохова, начальник управління освіти

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 73

За тиждень: 73

За місяць: 2034

Всього: 15078