Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Архів новин

З Україною в серці

26.04.2018 року на базі Комунального закладу «Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області»  відбувся ІІІ гала концерт відбіркового етапу «З Україною в серці» вокального телепроеткту-кастингу «Шукаємо таланти» в рамках державної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Мета проекту  - популяризація серед учнівської молоді української патріотичної пісні. Організатори та партнери заходу: Полтавська міська рада,  Управління освіти Полтавського міськвиконкому, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому, Міжнародний фестивальний центр  «ARTFESTPORTAL», ACADEMYOFART «GOLDENSOUND», Національна Всеукраїнська музична спілка Полтавське обласне відділення, ГО учасників АТО та волонтерів «Патріот», дитячо-юнацька передача «MIXBOOM».

В концерті взяли участь майже всі навчальні заклади міста. Близько 180 номерів, серед яких вокальні, хореографічні, музичні композиції, були представлені на сцені.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 143

За тиждень: 695

За місяць: 3429

Всього: 51129

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання