"Голоси Енеєвих нащадків"

1 вересня у закладах міста

Архів новин

Крок за кроком – до успіху!

Ранок. Полтава прокидається, розбуджена  яскравим весняним сонцем. Метушливий гамір повільно затоплює вулиці. Людський клопітливий мурашник оживає. Починається новий день. Один із тисячі. Звичайний. Буденний. Але для кількох тисяч містян цей четвер особливий. Сьогодні, 26 квітня, учні, батьки й учителі Полтавської гімназії №6 поспішають на свято – День честі гімназії. Уся дружна шкільна родина зібралася в актовій залі Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка. За традицією, урочистості розпочинають директор гімназії Дяченко С.В. та представники учнівського парламенту Шевченко Д., Кімстач О. та Дворнікова К.

Під звуки фанфар та гучні оплески на сцену піднімаються кращі з кращих – переможці олімпіад, конкурсів МАН та різноманітних творчих конкурсів ( 34 переможці 2 етапу Всеукраїнських предметних олімпіад  та 11 призерів 1 етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН) та їх учителі. Це парад переможців. Людей, які своєю повсякденною копіткою працею крок за кроком ішли до успіху і довели, що для них гімназія – це не просто місце, де здобувають знання, а й простір взаєморозуміння, дім, де панує дух єдності, творчості і взаємоповаги.

А далі зал, затамувавши подих, очікує на оголошення результатів конкурсів «Кращий клас року» та «Кращий гімназист року». Заступник директора Саєнко Н.І., тримаючи паузу, зачитує: «Переможцем конкурсу…» - і ось 8-М клас (класний керівник Глущенко Ю.С.) шаленіє від радощів. Так! Є чому радіти, бо цілий рік день при дні від конкурсу до конкурсу вони йшли до цієї перемоги. Дружно! Разом! Кращими ж гімназистами року стали Балацька Глорія (5-А), Борута Назар (7-А) та Шевченко Дарина (10-М).

Свято триває. Зал радо вітає творчі колективи гімназії №6: «Альтана» (Мороз Є. О.), «Сузір»я» (Бородавка Т.Ю.), «Фаворит» (Сліпченко Р.О.). Цілий калейдоскоп яскравих талантів! До речі, у міському конкурсі-огляді творчих шкільних колективів «Світ захоплень» Полтавська гімназія №6 посіла 1 місце!

За вікном весна. Сонячно і ясно. А в залі сонячно і ясно від щирих дитячих посміщок, від лагідних поглядів педагогів, від щастивихоблич батьків. Усі разом, плече до плеча співають гімн гімназії:

Тут усі найкращі вчителі.

Дружна і щаслива ми сім»я.

Тут зібрався весь наш цвіт землі.

Це гімназія твоя й моя!

Минув ще один навчальний рік. Він був складний і напружений, яскравий і насичений водночас.

І просто з першого по одинадцятий, -

гордо виспівує білява першокласниця з двома великими білими бантами. А на останньому ряду басом їй вторить одинадцятикласник:

Ми просто дружимо, ми просто нація!

Усі разом. Плече до плеча. Кожного дня. Крок за кроком.  І лише вперед – до успіху!

До щастя тягнемось, живем з надією.

Ми тут навчаємось і просто мріємо!

Мріємо про нові звершення. Сподіваємося на мир і злагоду в наших оселях. Віримо у твою щасливу долю, Україно!

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 30

За тиждень: 525

За місяць: 2841

Всього: 68275

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: