"Голоси Енеєвих нащадків"

1 вересня у закладах міста

Архів новин

День кар'єри дівчат в ІТ 2018

26 квітня 2018 року учні 9-х класів КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28» (куратор - Наталія Северенчук, методист ММК, учитель інформатики ЗЗСО № 28), які є студентами Міжнародної академії Cisco, вдруге стали учасниками вебінару, присвяченого Міжнародному дню кар'єри дівчат в ІТ 2018.Поспілкуватися з успішними жінками були запрошені дівчата та хлопці закладу. Організатор події – Центр підтримки академій Cisco Запорізької державної інженерної академії. Подія проходила за підтримки Інституту модернізації змісту освіти. Кабінет інформатики школи на одну годину став локальним майданчиком події «День кар'єри дівчат в ІТ 2018», у якому була організована ігрозона – учні  мали можливість взяти участь у змаганнях з гри CiscoBinaryGame (тетріс у двійковій системі) або працювати з віртуальним десктопом Virtual Activity Desktop (зібрати ПК на екрані комп'ютера).

Під час вебінару своїм досвідом роботи в ІТ напрямку ділилися:

Яна Капелюх, інженер Глобального центру технічної підтримки клієнтів Cisco в Кракові;

Ірина Попова, СТО (технічний директор) компанії Light IT, м. Запоріжжя;

Ольга Епур, SeniorSoftwareEngineer, компанія Luxoft, м. Київ;

Олександра Грушко, SoftwareEngineer в SUSQUEHANNA PACIFIC PTY LTD, Сідней, Австралія.

Успішні жінки наголосили учням, що для успіху в ІТ сфері необхідні знання математики та англійської мови та надихали своїм прикладі, що завжди потрібно рухатися в тому напрямку, який подобається. 

Олександра Грушко, яка є випускницею Запорізької державної інженерної академії та Міжнародної академії Cisco, переконала учнів, що програмування – це постійний рух до нового та цікавого, а бути програмістом – це чудово. Це відкриває безліч можливостей, одна з яких - робота у віртуальній команді з будь-якої точки світу.

Всім учням, які зареєструвалися на вебінар "Міжнародний день кар'єри дівчат в ІТ 2018", Мережева академія Cisco надала безкоштовний доступ до курсу “IntroductiontoInternetofEverything”. Після проходження тесту exys учні мають можливість отримати сертифікат Академії мережевих технологій Cisco.

Міжнародний день кар'єри дівчат в ІТ відзначають щорічно в четвертий четвер квітня. На сьогоднішній день понад 300 000 дівчат та молодих жінок взяли участь у більш ніж 9000 святкових заходах у 166 країнах світу.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 104

За тиждень: 286

За місяць: 2602

Всього: 68036

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: