Архів новин

Цікаво граємося – фізкультурою займаємося

25 квітня 2018 року  проведено засідання консультпункту на базі ЗДО № 34 з питань фізичного виховання дошкільнят, де було детально розглянуто особливості проведення фізкультурних занять на повітрі, зокрема приділено увагу сюжетним (за методикою Е.Вільчковського). Педагоги закладу розкрили присутнім аспекти сюжетної фізкультури, яка має кілька напрямків,  ігровий або спортивний варіанти. Оригінальним був початок роботи, а саме проведення ранкового кола для слухачів, на якому повідомлено основну мету, завдання роботи та визначено хід заходу.

Молоді фахівці переглянули ряд занять з дітьми  на повітрі. Особливий інтерес викликало заняття в старшій групі  з елементами баскетболу. Під час проведення практичної роботи  слухачі познайомилися з методикою проведення гри «Бочча» (метання мішечка), флорбол (хокей на траві), «Кремпове колесо» (задані рухи), іграми на асфальті.

Бліц - опитування (калейдоскоп думок) дало можливість не тільки оцінити роботу заходу, але й дізнатися, які труднощі в роботі зустрічають молоді вихователі та спланувати роботу на майбутнє.

                                                                                                 Олена Васильєва, методист ММК

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 82

За тиждень: 196

За місяць: 1683

Всього: 58908

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: