"Голоси Енеєвих нащадків"

1 вересня у закладах міста

Архів новин

Основа успіху – упевненість в своїх силах…

24 квітня 2018 року у тренінговому центрі Полтавського обласного інституту післядипломної освіти  ім. М.В.Остроградського відбувся  перший тренінг відповідно до плану дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня з теми: «Психологічний супровід індивідуальної освітньої траєкторії педагогічного працівника у післядипломній освіті». Учасники тренінгу:  директори та заступники директорів Полтавської області – активно обговорювали  практичні аспекти характеристики конкурентоспроможної особистості, особистісні, мотиваційні, когнетивні компоненти команди, вчилися бути стресостійкими, процесу планування, організації з метою досягнення координації людських і матеріальних ресурсів, необхідних для ефективного виконання завдань, мистецтву управління та  манері спілкування з людьми.

Тренери  Стеценко Тетяна Валеріївна та Маслова Віра Анатоліївна навчали слухачів бути креативними і  інноваційними, демократичними і гнучкими,  творчими і комунікативними, відповідальними і результативними.

Від Полтави беруть участь у експерименті директори шкіл 5,8,12,35.  Позаду залишилось декілька тестувань, попереду ще два заняття, а потім вихідне тестування. Упевнені, що отримані знання допоможуть не боятися помилок,концентрувати свої здібності на поставлених завданнях, бути ефективними, конструктивними менеджерами. 

Богодиста Світлана

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 34

За тиждень: 529

За місяць: 2845

Всього: 68279

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: