Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Архів новин

Креативні ідеї змінюють світ

Школа не може не зазнавати змін, які диктує XXIстоліття. Щоб долати труднощі, знаходити інноваційні шляхи вирішення проблем, бути успішними, педпрацівник повинен активізувати свій творчий потенціал,  креативність, що  визначає готовність до нестандартного мислення й поведінки.  Даній проблемі було  присвячено друге  методичне  дефіле «Аспекти успішного навчання», яке пройшло 24 квітня в КЗ «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3».

Учителі мали можливість  навчитися  використовувати інтернет- сервіс «Тагул-хмари слів», познайомитися з алгоритмом  складання  карти пам’яті, методиками  впровадження ритмотерапії та арттерапії в освітній процес,  стати учасником сюжетно-рольових ігор як компоненту формування соціальних і громадянських компетентностей,  гри «Хвилина до  перемоги»,  уявити себе учнем на  нестандартному   уроці фізичної культури за партами. Автори даних майстер-класів  Каневська О. І., Луценко О. В.,  Каліман А. А., Тітік М. С., Громцева Б. М., Пазинич В. А.  довели на практиці, що особистість може виховати  лише учитель, який  має креативний  підхід до вирішення      головногозавдання: не «донести», «пояснити» й «показати», аорганізувати з учнем спільнийпошукрозв’язанняпевних проблем.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 110

За тиждень: 1219

За місяць: 2721

Всього: 50421

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання