Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Архів новин

«Помоліться, нащадки мої у прийдешніх поколіннях за ім’я моє!»

19 квітня 2018 року представники учнівського та педагогічного колективу  Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного» відвідали виставку, присвячену подвигу новомучеників Полтавщини, репресованих у 20-30-х рр.. ХХ століття більшовицькою владою, що пройшла у Полтавському художньому музею. Присутні ознайомилися зі світлинами, розсекреченими кримінальними справами, рідкими документами, джерелами  з особистих архівів.

 «Помоліться, нащадки мої у прийдешніх поколіннях за ім’я моє!», - так звернувся до вірян у останні хвилини свого життя Гавриїл Полтавський (Коваленко), протоієрей, настоятель Свято-Миколаївської церкви в Полтаві у 1935 році перед тим, як його після довгих катувань було розстріляно більшовиками. Отець Гавриїл так і не зрікся віри, свого приходу, своєї пастви, не побажав видати списки усіх своїх духовних дітей. Життя та мученицька смерть протоієрея Гавриїла – це лише один приклад із сотень тисяч тих, хто постраждав від більшовицької влади  20-30-х рр.. ХХ століття. Їх сьогодні називають новомучениками, адже як і тисячі років тому вони постраждали за віру Христову. Саме таким постатям у історії нашої Полтавщини була присвячена виставка «За ім’я моє», організована Полтавською місіонерською духовною семінарією, які відвідали представники учнівського  та учительського колективу нашого навчального закладу. 

                            Ірина Рева, учитель історії та правознавства

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 143

За тиждень: 695

За місяць: 3429

Всього: 51129

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання