Архів новин

Незабутня зустріч учнів Полтавської гімназії № 13 із французом Паскалем Парижем

Франція… Париж… Місто закоханих, місто революцій і місто мрії. Тут є все, про що тільки може мріяти людина – романтика, пригоди, розваги, чудові можливості для модного шопінгу і надзвичайно смачний французький шоколад. Мабуть, кожен із нас мріяв хоча б раз побувати в цьому надзвичайно красивому місті на березі Сени. І доки інші мріють, учні 8-Б класу Полтавської гімназії № 13 кілька днів тому здійснили віртуальну мандрівку до Парижа. Стало можливим це завдяки учителю французької мови й класному керівникові восьмикласників Мар’єнко Олені Олексіївні. Вона запросила на годину спілкування з юними полтавцями француза Паскаля Парижа. 

Діти з неабияким зацікавленням розпитували гостя про все. Той же радо йшов на контакт і виявився приємним співрозмовником і надзвичайно цікавою людиною. Паскаль займається спортом (боксом), любить подорожувати, багато читає, веде здоровий спосіб життя і правильно харчується (він вегетаріанець).

Гімназисти, котрі вивчають французьку лише четвертий рік, не могли повірити в те, що зможуть зрозуміти запрошеного, а тим паче, говорити з ним на рівних. Але ті дві години, що були відведені для зустрічі, промайнули дуже швидко, весело, цікаво й восьмикласникам чи не вперше не хотілося, щоб урок закінчувався.

Коли настав час прощатися, діти подарували Паскалю на згадку про Україну і про дивовижну зустріч символічну подушку в національному стилі та смачного пряника, спеченого Разновим Валентином, на якому були зображені прапори Франції та України з підписом «На згадку від учнів 8-Б класу».

Після такої теплої й душевної розмови дівчатам і хлопцям іще більше захотілося вивчати таку красиву й дивовижну французьку мову. До того ж вони уже чекають на наступну зустріч і готують подарунки.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 64

За тиждень: 500

За місяць: 3254

Всього: 47367

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання