Архів новин

Творчість учителя, якість знань учнів, успіх…

У комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» 20 листопада відбулася педагогічна рада - круглий стіл «Система роботи педагога-основа творчої педагогічної діяльності в Новій українській школі». Розбудова Нової української школи ставить нові цілі перед освітянами – якість знань учнів та уміння застосовувати їх для розв’язання особистих і професійних проблем. Голова методичної ради школи Тупиця Неля Володимирівна акцентувала увагу на педагогіці партнерства - тісній і плідній співпраці між учителем, учнем і батьками, які мають стати рівноправними учасниками освітнього процесу.

Керівник шкільного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства, географії та економіки Назаренко Тетяна Терентіївна презентувала майстер-клас «Я роблю це так»-формування предметних компетентностей на уроках історії.

Учитель початкових класів Хвостенко О. В. ознайомила присутніх з дихальною гімнастикою авторів оздоровчих методик Б.Норбекова і А.Стрельнікової, системою оздоровлення організму, яка є однією з ключових компетентностей Нової української школи.

Педагоги школи презентували інноваційні підходи до творчої індивідуальної діяльності учнів на уроках, інтерактивні методи навчання, мультимедійні технології. Саме їх застосування здатне забезпечити єдність освітніх, розвиваючих і виховних функцій. 

Колектив школи прагне створити таку школу, у якій кожен захоче вчитися, самореалізуватися і бути готовим до життєвих викликів і проблем.

Ярослава Бутко

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 81

За тиждень: 195

За місяць: 1682

Всього: 58907

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: