Архів новин

Міський етап обласного конкурсу на кращий фрагмент заходу з національно-патріотичного виховання відбувся!

Cьогодні одним з пріоритетних напрямків виховання є формування ціннісного ставлення особистості до держави та суспільства, виховання справжнього патріота, гідного громадянина нашої держави. Саме це стало поштовхом для проведення конкурсу, який у цьому році вперше відбувся в м.Полтаві. 22 листопада 2017 року Полтавська гімназія №13 гостинно зустріла учнів та педагогів з двадцяти чотирьох загальноосвітніх навчальних закладів міста, які зібралися,  щоб продемонструвати свої творчі здібності в вокалі, хореографії та сценічній дії на міському етапі обласного конкурсу на кращий фрагмент заходу з національно-патріотичного виховання. 

Атмосфера творчості, таланту, молодості та краси панувала протягом двох відділень. Хореографічні номери ЗЗСО №2, 3; вокальні композиції шкіл №7,14,33,10,15,30,39,9,27,19,32,13; малі театральні форми ЗЗСО №20,26,29,1,6,12,16,17,31,5 залишили приємні враження у глядачів та відповідні бали у членів журі.

За результатами виступів кращі номери в кожній номінації будуть захищати честь міста на обласному етапі. Тож, побажаємо успіхів у подальшому ЗЗСО № 3   в номінації «Хореографія», гімназії №32   в номінації «Вокал» та гімназії № 6   в номінації «Малі театральні форми».

Спостерігаючи за виступами юних артистів, можна с з впевненістю сказати,  що Україна має не лише талант, а й потужний патріотичний потенціал сучасної молоді, яка пишається тим, що народилася та й живе в Україні. 

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 81

За тиждень: 195

За місяць: 1682

Всього: 58907

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: