Новини

Поспішайте творити добро

Поспішайте творити добро! У КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3" під час Тижня англійської мови для 5-11 класів було проведено благодійний ярмарок до Всесвітнього дня розпродажів "Black Friday", що мав на меті зібрати кошти на доброчинність. Тож, поїздка до Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці, де наші діти не лише подарували радіоприймачі, закуплені за кошти, виручені під час ярмарку, а й підготували для мешканців пансіонату чудовий концерт, стала справжньою подією. І глядачі, і самі артисти насолодилися грою на фортепіано та народних музичних інструментах,чарівним співом, віршами та танцями юних учасників дійства.

Детальніше...

Допомога для воїнів

8 грудня 2017 року до ЗЗСО №3 завітали волонтер Ірина Каптур і воїн АТО Іван Черкун. На власному прикладі волонтер Ірина Каптур показала, що у світі ще є люди з великим серцем, яке болить за тих, хто потребує допомоги. Учні, вчителі і батьки ЗЗСО №3 зібрали чай, каву та теплі рукавички для воїнів, які захищають Батьківщину на Сході України. Найменші школярі залишили частинку своєї дитячої, але дуже великої душі, у малюнках та листівках. А справжній приклад мужності показав воїн АТО - Черкун Іван - розвідник із 93 ОМБр, який проходив службу на Сході країни у 2014-2015 роках.

Детальніше...

Діти – дітям

Благодійні справи завжди повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі любов, турботу, добро. Саме цьому намагаються виховувати учнів педагоги Полтавської гімназії №13. Стало уже традиційним проводити в грудні акцію «Діти – дітям» під патронатом громадської організації «Червоний хрест». З 6 по 12 грудня 2017 р. учні гімназії приносили солодощі, іграшки, канцелярське приладдя для дітей, які опинилися на свята в лікарні. Не можна забувати тих, хто так чекає на нашу допомогу, вірить у Новорічне диво, у казку. 

Спішимо творити добро разом!

Закупівля  ліків та обладнання  для медичних кабінетів закладів загальної середньої освіти

З метою збереження життя і здоров’я дітей, своєчасного надання невідкладної допомоги управлінням освіти щороку проводиться закупівля ліків та обладнання для медичних кабінетів закладів загальної середньої освіти. У 2017/2018 навчальному році для зберігання медичних препаратів та вакцин придбано 22 холодильники – це найбільша за попередні роки кількість.   Для медичних пунктів усіх ЗЗСО комунальної форми власності закуплено також 50 тонометрів і дезінфікуючі розчини.

Усе це сприятиме підвищенню якості медичного обслуговування та зміцненню здоров’я школярів.

Управління освіти 

Наближаються новорічні свята!

У ЗЗСО № 29 зібрались учителі трудового навчання на «Українські вечорниці». Гостей радо вітали учні 7-Б класу разом з учителем Таран Т.В. 

Статистика переглядів

Сьогодні: 6

За тиждень: 587

За місяць: 2085

Всього: 31792

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання