Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

До уваги батьків!

Управління освіти повідомляє, що, у зв’язку з проведенням реставрації приміщення Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області», позитивно вирішено питання щодо організації навчально-виховного процесу учнів даної школи з 1 вересня 2017 року, а саме: - учні 1-4 класів будуть навчатися в приміщенні СЗШ № 3; - учні 5-8 класів будуть навчатися в приміщенні ЗОШ № 28; - учні 9-11 класів будуть навчатися у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко. При цьому повідомляємо, що як учні СЗШ №3, так і ЗОШ №28 будуть навчатися в 1-у зміну.

ПМПК консультація

9 років шкільного життя

9 червня 2017 року в навчальних закладах міста відбулися урочисті вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9-х класів. Усі свої знання, здобуті за 9 років, вони продемонстрували під час складання  Державної підсумкової атестації. Для багатьох це було перше складне випробовування на дорослість та самостійність. Але дев'ятикласники з ним впоралися гідно.

Керівники закладів  побажали  учням виявити самостійність у виборі  свого життєвого шляху,  завжди поважати батьків та не забувати рідної школи.
Випускники у відповідь щиро дякували вчителям та батькам, представили  яскраві творчі номери, трохи з  сумом пригадали свої дитячі роки та оголосили плани на майбутнє.

Хай усі ваші мрії здійсняться, дорогі випускники!
Прощавайте, наші шкільні парти,-
Шхуни у країну добрих знань.
Шкодувати пізно та й не варто,
Бо у серці тисячі бажань.


Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 8

За тиждень: 573

За місяць: 1150

Всього: 19687