Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

До уваги батьків!

Управління освіти повідомляє, що, у зв’язку з проведенням реставрації приміщення Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області», позитивно вирішено питання щодо організації навчально-виховного процесу учнів даної школи з 1 вересня 2017 року, а саме: - учні 1-4 класів будуть навчатися в приміщенні СЗШ № 3; - учні 5-8 класів будуть навчатися в приміщенні ЗОШ № 28; - учні 9-11 класів будуть навчатися у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко. При цьому повідомляємо, що як учні СЗШ №3, так і ЗОШ №28 будуть навчатися в 1-у зміну.

ПМПК консультація

Стартував перший турнір з футболу серед школярів

Офіційно стартував перший турнір з футболу серед школярів, присвячений 20-річчю завоювання полтавським клубом бронзових нагород та Дню захисту дітей. Цього тижня у кожного з 240 учасників (а це 20 команд зі шкіл міста) буде унікальна можливість випробувати у грі один з найкращих футбольних газонів в Україні та Європі. Поле для них ретельно готувала команда агрономів «Ворскли». Ще вчора тут грали матч Ліги Парі-Матч, а сьогодні вже свої сили та футбольну вдачу випробовують учасники турніру.

На відкриття турніру завітали Олег Лисак, віце-президент футбольного клубу «Ворскла» та Василь Сачко, головний тренер «Ворскли». Вони і виконали почесне право оголосити турнір відкритим.  

–  Я думаю, що ми, як мінімум здійснили маленьку мрію кожного з цих дітей, які грають у нас на стадіоні зараз, – розповів журналістам Олег Лисак. – Оце найголовніше. Сподіваємося їх побачити на іграх основного складу «Ворскли». Все це робиться від душі, від щирого серця. Хочеться, щоб все було добре і в клубі і в цілому в Україні. 
Нагадаємо, що фінальні ігри турніру пройдуть 18 травня. Того ж дня, о 14:30, відбудеться закриття турніру. Там, окрім великої кількості подарунків, у кожної з команд-учасниць буде можливість сфотографуватися з основним складом «Ворскли» поспілкуватися з футболістами та тренерами, отримати постер на згадку, а також безліч інших подарунків від футбольного клубу «Ворскла» та поважних спонсорів: розважального комплексу «Ігроленд», освіжаючого спонсору турніру компанії IDS Group та її бренду «Моршинська», лимонадного партнера турніру торгівельної марки «Полтава». Також, в координації змагань усіляко сприяло управління освіти Полтавського міськвиконкому.

Юлія Третинник, методист ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 8

За тиждень: 573

За місяць: 1150

Всього: 19687