Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

Вітаємо Богодистого Костянтина, учня ЗШ № 8, та його керівника Реву Ірину Анатоліївну, учителя історії, за перемогу у IV етапі XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення»

Методична служба

«Молодь обирає здоров’я»

22 березня 2017 року на базі ЗШ № 38 відбувся міський етап Всеукраїнського  фестивалю  «Молодь обирає здоров’я». Цей традиційний фестиваль, ініціатором і організатором якого є управління освіти Полтавського міськвиконкому, об’єднав в цьому році лідерів із 12 навчальних закладів міста. Основна мета його – пропаганда та формування здорового способу життя серед учнівської молоді. Команда лідерів ЗШ №38, яка посіла перше місце у загальному рейтингу, буде представляти Полтаву на обласному етапі фестивалю.

Команди змагалися у конкурсах фотографій, плакатів та літературно-музичних спортивно-танцювальних міні-композицій.  У композиціях особливо вразили журі виступи двох команд – ЗШ №10 та ЗШ №38, які і розділили між собою перше місце. Кращі плакати та фотографії представили команди ЗНЗ №№ 3,38, 40.

За результатами цих конкурсів визначено рейтинг команд. Переможцем стала команда лідерів ЗНЗ №38, друге місце розділили між собою команди  ЗШ №10 та СЗШ № 3, а третє місце посіла команда СЗШ №40.
 Також на обласний фестиваль будуть представлені фотографії та плакати ЗНЗ №№ 3,38, 40,  які були кращими у відповідних номінаціях.

Елеонра Бакунович, методист ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 3

За тиждень: 189

За місяць: 1775

Всього: 12725