Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

Кадрова робота

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансово-економічної діяльності управління освіти

В управлінні освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансово-економічної діяльності управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради на час відпустки без збереження заробітної плати для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку основного працівника до дня виходу його на роботу.

До участі в конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, відповідну компетентність, досконало володіють державною мовою та персональним комп’ютером на рівні користувача.

Останній день прийому документів – 28.04.2017. За додатковою інформацією можна звернутися за телефонами: 60 95 10, 57 31 53.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 53

За тиждень: 142

За місяць: 1718

Всього: 16961