Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

23 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Кадрова робота

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансово-економічної діяльності управління освіти

В управлінні освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансово-економічної діяльності управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради на час відпустки без збереження заробітної плати для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку основного працівника до дня виходу його на роботу.

До участі в конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, відповідну компетентність, досконало володіють державною мовою та персональним комп’ютером на рівні користувача.

Останній день прийому документів – 28.04.2017. За додатковою інформацією можна звернутися за телефонами: 60 95 10, 57 31 53.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 279

За місяць: 1709

Всього: 14753