Увага! 9 січня 2018 року розпочалася реєстрація на пробне ЗНО-2018

Кадрова робота

Cвято - нагородження юних інтелектуалів - учнів початкових класів шкіл міста  « Майбутнє твориться сьогодні»

У той час, коли старшокласники беруть участь в олімпіадах,  учні початкових класів шкіл нашого міста виборюють першість у міському етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та міському математичного конкурсі «Юний ерудит». Беручи участь у конкурсі з української мови, молодші школярі показували свої знання з рідної мови, особливо в умінні творчо викладати свої думки на папері. Міський конкурс «Юний ерудит» зібрав не просто учнів, які люблять математику, а тих, хто вміє логічно мислити  та шукати відповіді в самих завданнях. 1 грудня    для переможців та лауреатів конкурсів міським методичним кабінетом управління освіти й  школою  №19 було проведено свято - нагородження юних інтелектуалів « МАЙБУТНЄ ТВОРИТЬСЯ СЬОГОДНІ».

Переможців вітала начальник управління освіти Леся Анатоліївна Марталішвілі, вручала грамоти і учням, і вчителям. А  учням,  які посіли І місця,також було вручено сертифікати на отримання грошових винагород.

На урочистостях звучала музика,  пісні, поезії, танці. На згадку про свято  переможці отримали світлини. На святі - нагородженні панувала атмосфера урочистості, шанування її величності - науки.

 Міським конкурсам передують шкільні, переможці яких беруть участь у міських. Загалом, у цьому навчальному році у міських конкурсах брало участь 187 учнів молодшого шкільного віку із 17 шкіл, переможцями стало 23. У ЗЗСО №13. 17. 29. 31, 32, СНВК №86  - по 2 переможці. Учениця школи №7 зайняла призові місця у двох конкурсах.

    

  Бондаренко Н.М.,  методист ММК

Статистика переглядів

Сьогодні: 34

За тиждень: 639

За місяць: 1629

Всього: 34712

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання