Двомісячник чистоти

Двомісячник чистоти

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Кадрова робота

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради»

правління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради». Найменування закладу: Комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради» .

Місцезнаходження:  вул. Івана Мазепи, 27а, м. Полтава, 36021

Найменування посад:

- вчитель-логопед (4 ставки);

- вчитель - реабілітолог (1 ставка);

- вчитель-дефектолог (1 ставка).

Умови оплати праці

Місячна заробітна плата встановлюється у розмірі від 4989,56 грн. (у т.ч. підвищення до посадового окладу – 25%, вислуга років –  від 10%, надбавка за престижність праці – від 5%).

На оплату праці педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.

Кваліфікаційні вимоги:

- вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальностями відповідної галузі знань. Для вчителя - реабілітолога - наявність сертифікатів за відповідними методиками реабілітаційної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, посвідчень тощо;

- вільне володіння державною мовою;

- навички роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Документи для участі у конкурсі подаються до управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради за адресою: вул. Соборності, 36, м. Полтава, каб.26 з дня оприлюднення оголошення.

Останній день прийому документів – 04.01.2019.

Перелік документів (оригінали та/або копії):

паспорт громадянина України;

заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- документ (документи) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- трудова  книжка;

- письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Етапи проведення конкурсу

Конкурс складається з таких етапів:

- попередній розгляд поданих документів на відповідність установленим законодавством  вимогам;

- проведення кваліфікаційного іспиту на перевірку знань чинного законодавства України (законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, основ спеціальної педагогіки) та визначення  його результатів;

- проведення співбесіди з кандидатами на відповідність їх досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності та посадових обов’язків педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру та визначення її результатів;

- визначення переможця конкурсного відбору;

- оприлюднення результатів конкурсу.

 Конкурсний відбір відбудеться орієнтовно з 14.01.2019 по 18.01.2019 в актовій залі міського методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради (вул. Івана Мазепи, 27а). 

Дата і час складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди будуть повідомлені кандидатам додатково.

Контактні особи - Завгородня Тетяна Миколаївна, Бредун Наталія Валеріївна, Аліпа Людмила Сергіївна (тел. 60 95 10, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

10.12.2018

ПЕРЕЛІК  питань для складання кваліфікаційного іспиту на перевірку знань законодавства в сфері освіти дітей із особливими освітніми потребами та основ спеціальної педагогіки