Флеш-семінар“Нова школа – нові ми. Перезавантаження”

Фестиваль педмайстерності

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

Зустріч фахівців ІРЦ із батьківською громадою міста

25 січня у приміщенні КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради» відбулася зустріч фахівців центру із батьківською громадою міста. Обговорили питання діяльності ІРЦ, мету, завдання. Батьки отримали відповіді на свої питання, зокрема перелік послуг, які надаватиме Центр дітям з особливими освітніми потребами. Результатом зустрічі слало підписання угоди про співпрацю між ІРЦ та Громадською організацією «Полтава Даун синдром». Така подія заклала міцний фундамент для розвитку інклюзії в м. Полтава.

Визначено переможців конкурсу на заміщення  вакантних посад педагогічних працівників Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний  центр Полтавської міської ради»

15.01.2019 відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради». Переможцями конкурсу на посаду вчителя-логопеда стали Вовненко Олена Миколаївна та Шуліка Ірина Володимирівна.

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Початковам освіта: сучасні перспективи розвитку"

14 грудня Сергій Зайцев, директор Інклюзивно-ресурсного центру м. Полтави, мав нагоду взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Початковам освіта: сучасні перспективи розвитку", що проходила на базі Кременчуцького педагогічного коледжу імені Антона Макаренка. Насичені доповіді на пленарному засіданні від Ірини Калініченко ("Вектор інклюзії у концепції НУШ") та Валентини Федоряки ("З досвіду роботи фінської освіти в школі"), інноваційний та креативний майстер-клас від тренерів Лесі Крупіної та Тетяни Лисенко ("Використання віртуального класу Google для забезпеченння співпраці учасників навчально-виховного процесу"), неймовірна НУШівська атмосфера - все це далеко неповний перелік того, що відбувалося протягом 6-годинної конференції. Сергій Зайцев також активно долучився до роботи  конференції, провівши майстер-клас "Технологічний мікс для формування акмеологічного освітнього простору при роботі з дітьми з ООП". Щира вдячність організаторам та директору коледжу Івану Васильовичу Гальченку. 

Участь у воркшопі «Цифрова освітня трансформація. Що нового?»

8 грудня директор КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради» Зайцев Сергій Володимирович взяв активну участь у воркшопі «Цифрова освітня трансформація. Що нового?» від корпорації  Microsoft, що проходив на базі Новопечерської школи м. Київ. Він долучився до обговорення  сучасних стратегій розвитку  інновацій української освіти. Тож чекаємо нових креативних ідей щодо цифрових освітніх трансформацій при роботі з дітьми  з особливими освітніми потребами!

Навчання від проекту РАЗОМ «Підтримка інклюзії в Україні» на базі навчального хабу «Освіторія»

Практичний психолог ІРЦ Артеменко Антоніна отримала неймовірну можливість пройти безкоштовне навчання від проекту РАЗОМ «Підтримка інклюзії в Україні» на базі навчального хабу «Освіторія»! Разом це 112 годин натхнення, співпраці, нових відкриттів і навчання з провідними експертами і експертками з напрямку інклюзії!!! У разі успішного проходження курсу, - видача сертифікату від навчального хабу «Освіторії»! А між теоретичними модулями – буде можливість застосування здобутих навичок та знань під час проходження практики в інклюзивному центрі для підлітків Open4U. Курс стартував вже 6 грудня.

Детальніше...

Відкритий бюджет

Статистика переглядів

Сьогодні: 149

За тиждень: 763

За місяць: 2986

Всього: 89470

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: