Флеш-семінар“Нова школа – нові ми. Перезавантаження”

Поглиблені тренінги з варіативних модулів

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ІРЦ

Літературно-театралізоване свята до 165-ї річниці від дня народження В.Г.Короленка

Володимир Галактіонович Короленко - видатний письменник, публіцист, громадський діяч, ім’я якого тісно пов’язане з нашим рідним містом. Його життя, його роздуми про людину, про те, якою вона має бути і для чого живе на світі - прекрасні зразки для сучасників в утвердженні гуманізму та демократії в нашому суспільстві, а його громадська діяльність є яскравим прикладом служіння народу. «Людина створена для щастя, як птах для польоту» - ці слова В.Г.Короленка (оповідання «Парадокс») звучать актуально й сучасно і для сьогодення. Саме таку назву мало міське літературно-театралізоване свято, що проходило на базі гімназії № 17 15 листопада 2018 року. Його організатори - методичний кабінет управління освіти і вчителі зарубіжної літератури навчальних закладів міста.

Глядачі (учні 7-8 класів шкіл міста) мали можливість переглянути фрагменти з життя письменника (Б.Левін «Великий праведник»), познайомитися з його творчістю. До програми свята увійшли уривки з кращих творів В.Г.Короленка «Огоньки», «Лес шумит», «Без языка», «Дети подземелья», «Слепой музыкант», «Парадокс» у виконанні театральних колективів шкіл №№ 3, 5, 13, 16, 17, 19, 25, 27, 28, 30, 31, 33, 37, 38. Окремі події із життя письменника представили на сцені учні гімназії №№ 17 (за книгою Бориса Левіна «Великий праведник»). Юні артисти продемонстрували високу виконавську майстерність, сценічну культуру.

У програмі були використані  фрагменти документальних фільмів про життєвий та творчий шлях письменника та художніх фільмів за його творами. 

Статистика переглядів

Сьогодні: 5

За тиждень: 344

За місяць: 2919

Всього: 85061

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: