Перша міська афілійована (не)конференція міні-EdCampPoltava-2018

17 січня 2018 року в місті Полтава відбулась Перша міська афілійована(не) конференція міні-EdCamp Poltava-2018. Захід був ініційований міським методичним кабінетом управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради та пройшов на базі ЗЗСО №37, який славиться досягненнями своїх учнів і педагогів у конкурсах різних рівнів, спорті та мистецтві, а також інноваційністю навчально-виховного процесу, однією із складових якого є участь у пілотному проекті Нової української школи. У заході взяло участь 190 педагогів із 47 закладів освіти міста, які після заповнення аплікаційної форми були відібрані оргкомітетом (не)конференції, щоб поділитися родзинками своєї творчої педагогічної діяльності.

Тема (не)конференції «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю» визначила магістральну проблему: якою буде нова українська школа. У виступах та обговореннях звучали спільні цінності: освіта, гідність, мир, здоров’я, любов. Девізом  заходу став заклик: «Ми будуємо спільноту відповідального вчительства!» 

Формат (не)конференції передбачає відкритий обмін педагогічним досвідом, співпрацю й вирішення спільних задач за принципом «Give – Get» («Дай, якщо можеш – Візьми, якщо хочеш») – ефективною моделлю для генерування змін в освіті. Серед принципів EdCamp – безкоштовна участь, навчання один одного в демократичному середовищі, складання програми заходу в ході проведення, вільне право виступу, дискусійний формат. 

Під час урочистого відкриття учасники мали змогу переглянути відеопривітання від команди EdCamp Україна. Приємним сюрпризом заходу став відкритий майстер-клас від практичних психологів ЗЗСО №№2,22,24 та СНВК №86 із лайф-коучингу «Дзеркало мрії». Учасники мали змогу обрати роботу у двох експертних паралелях у 14 локаціях з експертами ЗЗСО №№5,18,14,16,25,33,37,39, СНВК №26, студії STEAMосвіти «Технолаб»  та Інституту сучасної психології та розвитку. Особлива сесія для всіх учасників була представлена від кандидата філософських наук, доцента кафедри філософії та економіки освіти ПОІППО ім. М.В. Остроградського Т.Бондар «П’ять інструментів для особистої ефективності вчителя». Під час учительської сесії учасники (не)конференції самостійно визначили експертів із найцікавішими темами для спільного обговорення та здійснили віртуальні ЕдМандри: щастя і фінська освіта. 

Традиційно в рамках (не)конференції проведена благодійна акція «Поділившись – примнож!» для маленьких дошкільнят полтавських малокомплектних садочків №№ 8,11,20 та дошкільного відділення НВК № 36. Учасники внесли свою частку у світ щасливого дитинства. Для розвитку та навчання малят-дошкільнят були зібрані розвивальні ігри, фарби (акварель медова, гуаш), альбоми, пензлики, воскові олівці, ножиці, кольоровий папір, кольоровий картон, кольорові олівці, фломастери, клей.

У режимі нон-стоп учасники мали змогу знайти однодумців за інформацією та фото в паспортах участі; поспілкуватися за чашкою кави або чаю з колегами в зоні «Кава нон-стоп»; відвідати майстер-класи, узяти участь у навчальних заняттях і тренінгах; відвідати інтерактивні зони Арт-лінійки від творчих педагогів міста; сфотографуватися на пам’ять у дизайнерській фотозоні з атрибутами Нової української школи; залишити творчий відгук проEdCampUkraine.

Організатори заходу сподіваються, що проведений інноваційний захід став суттєвим кроком на шляху створення відповідального учительства, яке реалізує зміни, запропоновані новим законом «Про освіту».  

Вхід на форум

Корисні сайти

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

За тиждень: 7

За місяць: 2669

Всього: 42274

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання