Двомісячник чистоти

Великодня писанка - 2019

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Державні закупівлі

Додаток до оголошення щодо виконання капітальних, поточних ремонтних робіт в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах освіти (ТЕХНІЧНІ (ЯКІСНІ) ВИМОГИ)

Предмет закупівлі (товар): Код відповідно до класифікатора ДК 021:2015:  71315000-9 Будівельні послуги; 45000000-7  Будівельні роботи

Провести роботи згідно обсягів.

·         Виконавець виконує роботи відповідно до кошторисної документації, будівельних норм та правил, із застосуванням виробів та матеріалів,  що відповідають державним стандартам України.

·         Виконавець гарантує надійність і якість виконаних, закінчених робіт і змонтованих конструкцій та можливість їх експлуатації протягом гарантійного строку.

  • Виконавець гарантує якість матеріалів, використаних для надання послуги та високу якість технічного виконання. Під час виконання робіт Виконавець зобов'язаний надати Замовнику копію документу (-ів), що підтверджує якість використаних матеріалів (сертифікат, декларація, паспорт, посвідчення тощо).
  • Гарантійний термін якості наданих Виконавцем Послуг згідно діючих норм.
  • Виконавець повинен дотримуватись правил техніки безпеки та охорони праці відповідно до Закону України «Про охорону праці». Виконані послуги повинні відповідати вимогам пожежної безпеки, екології та передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
  • Усі витрати, що Виконавець передбачає нести, виконуючи усі умови закупівлі враховані в ціні договору. Ціна включає всі витрати, в тому числі прямі витрати, загальновиробничі витрати: вартість складання документації, огляду будівель, підготовчих робіт та безпосередньо виконання послуг, вартість матеріалів, страхування, інші витрати, прибуток, який учасник планує одержати при виконанні договору та усі податки та збори, що сплачуються або мають бути сплачені учасником стосовно наданих послуг. Виконання послуг, завантажувально-розвантажувальні роботи, транспортування здійснюється Виконавцем власними силами.
  • При складанні ціни пропозиції (договірної ціни) на виконання підрядних робіт вартість матеріальних ресурсів приймається учасником за цінами, які не перевищують орієнтовний рівень цін внутрішнього ринку України, з урахуванням їх якісних характеристик, строків та об’ємів постачання та цін, що вказані в ПКД.
  •  Якщо пропозиція закупівлі учасника містить не всі види робіт або зміну обсягів та складу робіт згідно з документацією закупівель, ця пропозиція вважається такою, що не відповідає умовам документації закупівлі, та відхиляється замовником.

 У разі якщо пропозиція Учасника не відповідає технічним вимогам Замовника або не в змозі виконати умови поставки, які визначені Замовником, Пропозиція відхиляється.