Інформаційна відкритість закладів

Батьківська рада

Тренінг професійного зростання вчителів «Методика розвитку критичного мислення учнів»

23 жовтня 2018 року в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №26» відбувся тренінг професійного зростання вчителів «Методика розвитку критичного мислення учнів». Провела заняття співзасновниця та експертка освітньої платформи «Критичне мислення» (м.Київ), координаторка освітніх проектів неурядової організації «Вчителі за демократію та партнерство», фахівчиня в галузі освітніх інновацій, педагог і психолог, співавторка посібника з критичного мислення, тренерка міжнародних освітніх програм, дебатів, тренерка з ефективної комунікації Ірина Баранова. 

Члени тренінгової групи поглибили свої знання про особливості організації навчання критичного мислення, ознайомилися з методикою застосування на уроках запитань різних типів і видів, змоделювали урок в технології критичного мислення, переосмислили рефлексію як невід’ємну складову критичного мислення. У ході інтерактивних вправ педагоги отримали не тільки новий досвід, а й багато позитивних емоцій. Для подальшої роботи придбали тематичну літературу. 

Проведений тренінг показав: учителі нашого навчального закладу прагнуть змін, ідуть у ногу з часом, роблять усе можливе для самовдосконалення та свого професійного розвитку.

Статистика переглядів

Сьогодні: 23

За тиждень: 23

За місяць: 2746

Всього: 77074

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: