Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

До уваги батьків!

Управління освіти повідомляє, що, у зв’язку з проведенням реставрації приміщення Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області», позитивно вирішено питання щодо організації навчально-виховного процесу учнів даної школи з 1 вересня 2017 року, а саме: - учні 1-4 класів будуть навчатися в приміщенні СЗШ № 3; - учні 5-8 класів будуть навчатися в приміщенні ЗОШ № 28; - учні 9-11 класів будуть навчатися у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко. При цьому повідомляємо, що як учні СЗШ №3, так і ЗОШ №28 будуть навчатися в 1-у зміну.

Атестація

Розпочалася державна атестація Полтавського дошкільного навчального закладу №20

15.05.2017 року розпочалася державна атестація Полтавського дошкільного навчального закладу №20 Полтавської міської ради Полтавської області, яка триватиме до 31 травня.  ПДНЗ № 20 знаходиться за адресою: вулиця Лисенка, буд.3. Завідувач – Поломарчук Світлана Олексіївна.
Пріоритетний напрямок діяльності закладу – природничо-екологічний розвиток  дітей дошкільного віку.
Дошкільний заклад розміщений у пристосованому приміщенні та розрахований на 3 групи, в яких виховується 70 дітей.
Колектив нараховує 17 осіб, з них 6 педагогів з вищою та середньою фаховою освітою.
Свою діяльність дошкільний заклад здійснює на основі вимог Базового компоненту дошкільної освіти України та чинної освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина».

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 119

За тиждень: 515

За місяць: 1092

Всього: 19629