Полтава вишивана

День учителя - 2017

Атестація

Урочисте нагородження лауреатів щорічної міської дитячої літературної премії імені Івана Котляревського

7 вересня 2017 року на площі біля Білої альтанки відбулось урочисте нагородження лауреатів щорічної міської дитячої літературної премії імені Івана Котляревського. Цьогоріч на творчий конкурс було подано 25 поетичних і прозових гумористичних твори. Журі визначило 16 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які і стали лауреатами премії.

Привітав талановитих дітей та їхніх педагогів міський голова. Олександр Мамай побажав учням ще більших успіхів, а  вчителям висовив окремі слова вдячності за те, що виховують  дітей гідними людьми, прививають їм любов до рідної землі.

Із рук міського голови усі дівчата та хлопці отримали грамоти та сертифікати на отримання грошової винагороди. А цьогорічний призовий фонд становить 18 тисяч гривень. Грошова винагорода за першу премію – 1 500 гривень, другу –1 200 гривень, третю – 1 000 гривень, четверту – 800 гривень.

Приємно відзначити, що кожного року кількість поданих робіт збільшується. Змінюються і теми, що хвилюють молодих людей. Так, у цьогорічних роботах членами журі була підмічена тенденція висвітлення таких тем: шкільна наука, друзі, шкільні пригоди, мандрівки з батьками, стосунки з вчителями, літні канікули.

По завершенню нагородження усіх присутніх було запрошено на екскурсію до музею-садиби Івана Котляревського. 

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

За тиждень: 380

За місяць: 1979

Всього: 25887