День учителя - 2018

Полтава вишивана

ЗНО-2018

Розширена організаційно-методична нарада  заступників директорів з ВР та педагогів-організаторів

5 вересня 2018 року на базі ЗЗСО №26 відбулася розширена організаційно-методична нарада  заступників директорів з ВР та педагогів-організаторів «Особливості та перспективи виховної роботи на 2018-19н.р.», яка пройшла у форматі методичного діалогу. Відкрила засідання методист ММК Елеонора Бакунович, яка проаналізувала  роботу за минулий рік та познайомила з нормативно-правовою базою на 2018-19 н.р. Нарада була побудована на обговоренні методичних рекомендацій щодо організації виховної  роботи на 2018-19 н.р.: «Про деякі питання організації в закладах освіти  виховної роботи щодо безпеки та благополуччя дитини». До розгляду  питань щодо основних напрямків виховної діяльності приєдналися директори та представники місцевих центрів надання безкоштовної вторинної правової допомоги, які запропонували форми співпраці з навчальними закладами.

Шляхи співпраці з Інститутом розвитку міста запропонувала керівник проектного офісу у м. Полтава  І.Брижань, З питання прийняття Концепції підтримки та сприяння розвитку дитячого громадського руху в Україні та розвитку лідерства виступив головний фахівець Інституту розвитку міста О. Глазов.  Рекомендації щодо профілактики булінгу надала соціальний педагог ЗЗСО №10 Т. Новохатня. Проблему конфліктів та шляхи їх вирішення шляхом медіації розглядала разом з учасниками наради тренер-медіатор міжнародного проекту педагог-організатор ЗЗСО №26 Н. Різник. Цікавий досвід щодо створення в освітніх заклади необхідних комфортних умов, які б гарантували кожній дитині право на свободу, особисту недоторканність та захист гідності презентували заступники директорів з виховної роботи Буличова Л.В. (ЗЗСО №20), Ладигіна О.В. (ЗЗСО №18), Захаренко С.М. (ЗЗСО №7), Пікунова В.В.  (гімназія №33). Також обговорювалось питання нових підходів  виховання, створення єдиного освітнього процесу  – поєднання навчальних предметів з позакласною та позашкільною роботою. Особливо була звернена увага щодо оновленням змісту гурткової роботи,  яка  повинна бути суттєвою допомогою  освітньому процесу.

Одним із прийомів  під час наради було створення методичної скриньки з пропозиціями та питаннями щодо проведення  методичних форм роботи у 2018-19 н.р. Результатом роботи творчих груп було створення формату проведення форуму класних керівників та батьківської громадськості, методичного порталу, евент-толоки та  коучінг-сесії. Також відбулося обговорення плану роботи на навчальний рік.  Підсумки наради підвела заступник начальника управління освіти Наталія Дорохова.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 125

За тиждень: 370

За місяць: 2397

Всього: 72154

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: