Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

Міжнародний день логопеда

Професійне свято логопедів відзначається 14 листопада. Помилково вважати, що ці спеціалісти працюють тільки над виправленням вимови звуків, адже це тільки верхівка айсберга. Логопед працює з усіма порушеннями мовлення: загальним недорозвиненням мовлення, його  відсутністю, порушеннями голосу, темпу і тембру, мовленнєвими відхиленнями внаслідок патології центральної нервової системи, порушеннями письма та читання. На жаль, багато хто про це не знає і недооцінює важливість своєчасної логопедичної допомоги. 

Професія ця особливо цінна для юного покоління. Робота вчителів-логопедів – це тривалий реабілітаційний процес, який вимагає колосального терпіння і професійної витримки.

У Міжнародний день логопеда вітаємо всіх фахівців цієї професії і бажаємо їм не тільки міцного здоров'я, тепла, але й успіхів у їхній нелегкій праці, терпіння і бажання робити цей світ кращим.

                                                                             

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 10

За місяць: 2839

Всього: 55093

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: