Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

Всеукраїнський учнівський форум «Світ без кордонів – Challenge of the Millennium»

9 та 10 листопада 2017 року на базі Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови у місті Горішні Плавні відбувся дводенний Всеукраїнський учнівський форум «Світ без кордонів – Challenge of the Millennium», у якому взяли участь учні 9 Б класу КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3" Гончарова Анна, Черниш Анастасія, Гринь Софія а також вчителі Єлизавета Шарій-Якуовська та Олеся Вовченко. Учасниками форуму стали делегації з Полтави, Харкова, Дніпра, Одеси, Олександрії, Миргорода, Кременчука, Черкас, Києва, Кривого Рогу, Добропілля та партнери проекту: Корпус Миру в Україні, Всесвітній проект Gо Global, компанія «Лінгвіст»-офіційний представник MM Publications в Україні, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені В.Г. Остроградського, Полтавський національний технічний університет імені Ю. Кондратюка, Полтавський університет економіки і торгівлі.

Після урочистого відкриття, яке відбулося в малій залі ПКіТ, радо та доброзичливо зустріла своїх гостей СЗОШ І-ІІІ ст.№4. Тут були проведені «Коло дружби», воркшопи, «Дискусійний клуб», тренінгові заняття «Колесо успіху». Актуальними та сучасними були теми, що обговорювались під керівництвом українських тренерів та волонтерів Корпусу Миру. Завдяки спілкуванню з волонтерами-носіями мови учні мали змогу покращити свої навички володіння англійською мовою, а проведення воркшопів та тренінгів було спрямовано на розвиток найбільш затребуваних на ринку праці вмінь: навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити цілі та досягати їх, працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі, які забезпечать молодій людині у майбутньому здатність орієнтуватись у сучасному суспільстві, швидко реагувати на запити часу, ефективно та успішно самореалізуватися, взаємодіяти у вирішенні соціальних, виробничих та економічних завдань.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 10

За місяць: 2839

Всього: 55093

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: