Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

Формування соціальної та  громадянської компетенцій: з досвіду  роботи кз «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28»

В  рамках участі закладу  в пректі «Розвиток громадянських компетентностей в Україні  - DOCCU» учні, вчителі представили   досвід роботи  з питань соціалізації учнів, формування громадянсьих компетенцій: робота євроклубу, волонтерський загін, правовиховна робота. Експерти проекту ознайомилися з роботою закладу щодо реалізації проекту, поспілкувалися з майстер-тренерами та визначили подальші етапи роботи та впровадження проекту. Також відвідали КЗ «Полтавська ЗОШ №28», де ознайомилися з особливостями впровадження ОДГ/ОПЛ, поспілкувалися з учнями, вчителями та провели фрагмент тренінгу.

Про проект ( за  матеріалами  сайту ПОІППО ім. М. Остроградського): відповідно до угоди між Урядом України й Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, Хартїї Ради Європи про виховання демократичного громадянства та освіти з прав людини, прийнятої Комітетом Міністрів Ради Європи 11 травня 2010 року, та з метою розвитку громадянських компетентностей керівників та педагогічних працівників освітніх закладів з 2016 року в Полтавській області впроваджується швейцарсько-український проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні  - DOCCU» .

Впровадження Проекту здійснюється у рамках Швейцарської стратегії співробітництва для України на 2015-2018 роки, а саме в напрямку «Врядування та відновлення миру». Пілотні регіони – Київська, Одеська, Херсонська, Львівська, Луганська, Івано-Франківська, Дніпропетровська та Полтавська області.

Головна мета проекту – підтримка сталого розвитку громадянського суспільства за допомогою поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини. 

Проект покликаний удосконалити процес співпраці між органами державної влади, системою освіти та громадськістю для створення демократичного середовища.

                              

Земелько І.С., заступник директора з нвр кз «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28»

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 10

За місяць: 2839

Всього: 55093

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: