Новини

Засідання міського методичного клубу «Творча ініціатива»

8 листопада в Полтавській гімназії №33 відбулося засідання міського методичного клубу «Творча ініціатива» для класних керівників 8-11 класів «Інтерактивні форми і методи превентивного виховання».  Відкрила засідання методист ММК Е.В.Бакунович, яка наголосила, що превентивне виховання – одна з найважливіших складових в роботі класного керівника, яка передбачає  комплексний цілеспрямований вплив на особистість учня з метою вироблення в нього імунітету до негативних впливів соціального оточення, профілактику і корекцію асоціальних проявів у поведінці дітей, формування уних ключових соціальних, здоров’язберігаючих компетенцій.

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з системою роботи з превентивного виховання гімназії, стали не тільки спостерігачами, а й активними учасниками тренінгів, правових конкурсів,дебатів, інсценованого засідання  суду. Багато цікавих форм роботи було продемонстровано під час цілого калейдоскопу превентивних заходів класними керівникамиЮшковою В.В. та Пузир В.М. , керівниками гуртків Колодяжним С.І.,  Величко Ю.І., Ульховою О.Ю., практичним психологом Родіоновою В.В., заступником директора з виховної роботи Пікуновою В.В. Учасники засідання пройшли on-lineтестування на визначення рівня власного емоційного стану. 

Всі заходи об’єднав одиносінній візуально-емоційний  образ: класний керівник – це людина, яка незмінно тримаєуявну парасольку над своїми учнями, щоб жоден із них не почувався самотньо і незатишно.

Результат зустрічі– найкращі позитивні враження, корисні методичні родзинки,цікаві знайомства із талановитими колегами. 

 Пікунова В., заступник з ВР Полтавської гімназії №33.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 70

За тиждень: 70

За місяць: 1557

Всього: 58782

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: