Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

Полтавські вчителі інформатики стали учасниками дводенного навчання тренерів FIRST LEGO League

3-4 жовтня 2017 року вчителі інформатики Сидоренко Олександр Олександрович та Момот Юлія Анатоліївна Полтавського НВК №16 стали учасниками дводенного навчання тренерів FIRST LEGO League, сезону «Людина і вода», що проходило у м. Києві. Це навчання стало можливим завдяки отриманню трирічного гранту від Благодійного Фонду LEGO Foundation. Протягом двох днів вчителі мали змогу відвідати майстер-класи з робототехніки, командоутворення, проекту та гри роботів.

Команда організаторів-патріотів своєї справи, дружнє коло тренерів-однодумців, змістовні та насичені майстер-класи протягом двох днів заряджали вчителів позитивними емоціями та натхненням працювати. Адже попереду підготовка команди до регіональних змагань FIRST LEGO League, які відбудуться 2 лютого 2018 року у м. Харкові. 

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 1

За тиждень: 739

За місяць: 3473

Всього: 51173

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання