Новини

Полтавська гімназія № 17 святкує ювілей

Шановні вчителі, технічні працівники, учні, ветерани та випускники, усі, чия доля пов’язана з Полтавською гімназією № 17!

Від імені управління освіти прийміть щирі вітання з ювілеєм закладу! Сьогодні Ви всі ювіляри, і першокласники, і одинадцятикласники, і випускники, і молоді вчителі і вже сивочолі ветерани. 

Усі досягнення закладу - це результат творчої, самовідданої праці педагогічного колективу, який так уміло, професійно, упевнено веде до  нових здобутків директор Олена Голтвяниця.  Бажаємо Вам радості й задоволення від своєї роботи, міцного здоров’я, добробуту і затишку в домі, невичерпних сил, натхнення та творчих здобутків! Успіхів вам, процвітання, добра і щастя.

Своє 25-річчя викладацький колектив, учні  Полтавської гімназії №17 відсвяткували 6 жовтня у Міському будинку культури. Зараз родина гімназії налічує 1265 учнів й 110 працівників, з них 82 – педагоги.

 Навчальний заклад здобув статус гімназії у серпні 2007 року, впродовж останніх 11 років його очолює Олена Голтвяниця. 

Привітати вчителів та учнів завітав міський голова Олександр Мамай, секретар міської ради Оксана Деркач, начальник управління освіти Леся Марталішвілі, представники вищих навчальних закладів.  

 «Кожного разу, коли я відвідую такі заходи із виступами дітей, то все більше переконуюсь в тому, що дійсно, сьогодні із дитини зробити людину може тільки педагог. Сьогодні це ви, шановні вчителі», - зазначив у вітальному слові міський голова. Також очільник Полтави вручив сертифікат директору на 1,5 млн грн на потреби гімназії.

 Навчальний заклад  є активним учасником міжнародних та Всеукраїнських проектів: «Інтелект України», «Школа миру», «Відкритий світ», програма обміну школярами з містами Німеччини – побратимами Полтави й інші.

 Міська влада підтримує гімназію - у 2017 році було придбано необхідне технічне забезпечення, жарочну шафу, питні фонтанчики та ін. на суму 345 тис. грн. На даний час проводиться ремонт із заміною віконних блоків.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 168

За тиждень: 590

За місяць: 3419

Всього: 55673

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: