Новини

Кафедра ботаніки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка святкує ювілей

20 вересня   2017 року кафедра ботаніки Полтавського національного педагогічного університету  імені В. Г. Короленка відзначала 80 років з моменту заснування. Долучилися до цієї події й учні комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 8 ім. Панаса Мирного». Святкуючи свій ювілей, на кафедрі було проведено яскравий захоплюючий захід -  «Осінні барви Полтави». Студенти природничого факультету та учнівські колективи шкіл міста представили на розгляд журі величезне розмаїття композицій з природного матеріалу. 

Оглядаючи роботи учасників, здавалося, що сама Осінь завітала до стін  одного з найстаріших факультетів вузу – природничого. Яскравими барвами айстр,  пахощами чорнобривців, осінніми щедротами яблук, винограду, гарбузів і калини зустріла виставка відвідувачів. Різноманітні майстер класи, неперевершений і такий прекрасний виступ  танцювального колективу  додали колориту у захід, створили  справді святкову атмосферу. 

То ж з усього видно, що виставка  мала на меті не лише   організувати свято, але й  залучити  талановиту молодь, яка вміє навчатися й працювати, якій не байдужа природа рідного краю, до пізнання  довкілля та розвитку  свого творчого потенціалу.    

Оксана  Наконечна 

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 168

За тиждень: 590

За місяць: 3419

Всього: 55673

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: