Інформаційна відкритість закладів

Кафедра ботаніки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка святкує ювілей

20 вересня   2017 року кафедра ботаніки Полтавського національного педагогічного університету  імені В. Г. Короленка відзначала 80 років з моменту заснування. Долучилися до цієї події й учні комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 8 ім. Панаса Мирного». Святкуючи свій ювілей, на кафедрі було проведено яскравий захоплюючий захід -  «Осінні барви Полтави». Студенти природничого факультету та учнівські колективи шкіл міста представили на розгляд журі величезне розмаїття композицій з природного матеріалу. 

Оглядаючи роботи учасників, здавалося, що сама Осінь завітала до стін  одного з найстаріших факультетів вузу – природничого. Яскравими барвами айстр,  пахощами чорнобривців, осінніми щедротами яблук, винограду, гарбузів і калини зустріла виставка відвідувачів. Різноманітні майстер класи, неперевершений і такий прекрасний виступ  танцювального колективу  додали колориту у захід, створили  справді святкову атмосферу. 

То ж з усього видно, що виставка  мала на меті не лише   організувати свято, але й  залучити  талановиту молодь, яка вміє навчатися й працювати, якій не байдужа природа рідного краю, до пізнання  довкілля та розвитку  свого творчого потенціалу.    

Оксана  Наконечна 

Статистика переглядів

Сьогодні: 1

За тиждень: 165

За місяць: 1663

Всього: 31370

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання