Полтава вишивана

Майстерня міста

Вітаємо наших найкращих вчителів!

Вітаємо наших найкращих вчителів: Тетяну Веркалець (НВК № 16 ) та Сергія Зайцева (СЗШ № 39), які гідно представляють полтавське вчительство у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine. Тетяна Веркалець стала одною з п’яти кращих вчителів у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine

Новини

8 вересня - Міжнародниq днем грамотності

8 вересня прийнято вважати Міжнародним днем грамотності. Це свято офіційно відзначається із 1966 року оганізацією Об'єднаних Націй. Міжнародний день грамотності — це символ досягнень усього людства. Адже грамотність — це один із критеріїв, який відрізняє прогресивне суспільство від примітивного. На сьогодні, за даними ООН, у світі налічується близько 4 мільярдів грамотних людей. Хоча представникам різних поколінь ще є до чого прагнути.

Дослідження стверджують, що нині у світі близько 860 мільйонів дорослих людей неграмотні. Також відомо, що 100 мільйонів дітей у всьому світі не навчаються в школі. Але найсумніше, що навіть ті представники цивілізованих країн, які належать до числа грамотних, насправді не є такими. Сьогоднішнє свято звертає увагу і на цю проблему. Крім того, світова громадськість намагається підняти престиж грамотності.

Нині під егідою ООН реалізується програма, спрямована на поширення грамотності. Щорічно в КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області» відзначається це свято.  Цього року вчителі української мови й літератури у 8-11 класах провели тематичні диктанти й бесіди, що спонукало ліцеїстів прагнути до підвищення рівня грамотності.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 94

За тиждень: 264

За місяць: 2437

Всього: 23446