Полтава вишивана

Майстерня міста

Вітаємо наших найкращих вчителів!

Вітаємо наших найкращих вчителів: Тетяну Веркалець (НВК № 16 ) та Сергія Зайцева (СЗШ № 39), які гідно представляють полтавське вчительство у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine. Тетяна Веркалець стала одною з п’яти кращих вчителів у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine

Новини

Родинне свято

Перший день вересня зустрів полтавців похмурою дощовою погодою. Та чи варто засмучуватися примхам природи, коли бачиш сотні радісних посмішок учнів, чуєш щирі привітання батьків і розумієш, що вчитель - це твоє покликання! Свято Першого дзвоника в КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3" цьогоріч вразило незвичним форматом проведення: захід відбувся в міському будинку культури, у затишній атмосфері, без пафосу та тривалих виступів депутатів.  До нашого дружнього шкільного колективу приєдналися  гомінкі й непосидючі першокласники.  Схвильовані, вони впевнено підіймалися на сцену, адже поруч - люблячий вчитель і старші друзі-випускники, які поведуть у світ знань.  То ж нехай запам’ятається їм на все життя  перший крок до вершин пізнання.

Директор Гринь І.М.  привітала шкільну родину з початком навчального року. Ірина Миколаївна зазначила, що заклад у рейтинзі шкіл Полтави за результатами ЗНО посів перше місце, а серед загальноосвітніх шкіл України – на шістдесятій сходинці. Директор побажала всім натхнення та творчих злетів, батькам - терпіння і взаєморозуміння з дітьми, учням же - успіхів у навчанні за підтримки відданих та талановитих педагогів.

Беззаперечно, сьогодні всі зустрілися як сім'я... А чому як? Ми - і є справжня сім'я!Шкільна родина Полтавської спеціалізованої школи №3!!!

Тихоненко Н.І.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 94

За тиждень: 264

За місяць: 2437

Всього: 23446