Полтава вишивана

Майстерня міста

Вітаємо наших найкращих вчителів!

Вітаємо наших найкращих вчителів: Тетяну Веркалець (НВК № 16 ) та Сергія Зайцева (СЗШ № 39), які гідно представляють полтавське вчительство у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine. Тетяна Веркалець стала одною з п’яти кращих вчителів у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine

Новини

За крок до Нової української школи

2017-2018 новий навчальний рік… Він починається не тільки для учнів, а й для учителів. 30 серпня 2017 року педагогічний колектив Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги» удосконалював свою інформаційно-комунікативну компетентність під час тренінгу, який проводив засновник Центру нової освіти Іван Іванов(м. Київ), тренер з інноваційної педагогіки та ІКТ. Заняття складалося із двох частин: «Мультимедійна дошка:повноцінне її використання», «Змішане навчання. Перевернутий клас».

Практичне заняття в особливій атмосфері з використанням ефективних технологій навчання школярів не залишило байдужим нікого з присутніх. Іван Іванов ознайомив учителів з базою цінних ресурсів, яка містить навчальні матеріали, інструкції та відеоуроки. Усі учасники отримали Сертифікати Центру.

Сучасний учитель розуміє, що зміни у навчально-виховному процесі необхідні. Адже професія педагога – це та професія, яка удосконалюється кожного дня. Це професійне зростання має першочергову мету: різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості учня.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 94

За тиждень: 264

За місяць: 2437

Всього: 23446