Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

За крок до Нової української школи

2017-2018 новий навчальний рік… Він починається не тільки для учнів, а й для учителів. 30 серпня 2017 року педагогічний колектив Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги» удосконалював свою інформаційно-комунікативну компетентність під час тренінгу, який проводив засновник Центру нової освіти Іван Іванов(м. Київ), тренер з інноваційної педагогіки та ІКТ. Заняття складалося із двох частин: «Мультимедійна дошка:повноцінне її використання», «Змішане навчання. Перевернутий клас».

Практичне заняття в особливій атмосфері з використанням ефективних технологій навчання школярів не залишило байдужим нікого з присутніх. Іван Іванов ознайомив учителів з базою цінних ресурсів, яка містить навчальні матеріали, інструкції та відеоуроки. Усі учасники отримали Сертифікати Центру.

Сучасний учитель розуміє, що зміни у навчально-виховному процесі необхідні. Адже професія педагога – це та професія, яка удосконалюється кожного дня. Це професійне зростання має першочергову мету: різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості учня.

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 10

За місяць: 2839

Всього: 55093

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: