Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

Новини

Урочисте закриття пришкільного оздоровчого табору «Посмішка» Полтавської гімназії №13

15.06 відбувся урочистий захід закриття пришкільного оздоровчого  табору «Посмішка» Полтавської гімназії №13. Разом усім учасникам вдалося створити неповторну атмосферу свята, що викликала у всіх дітей радість і захоплення, сум і щире співчуття з приводу закриття улюбленого табору. Усі чотири загони презентували неповторні виступи, які готували з великою старанністю і натхненням. Концертна програма включала в себе танцювальні й музичні номери, а також інші види розваг, які найповніше відтворювали  таланти дітей і дорослих. У заході приймали участь як діти, так і їх вихователі та вожаті.

Ліричні українські народні пісні, запальні джазові танці та інші не менш яскраві виступи справили незабутнє враження на маленьких глядачів і викликали радісні емоції у самих виконавців. Цікавим був музичний виступ англійською мовою, підготовлений дітьми спеціально до цього заходу і гідно виконаний на сцені. Французька пісня у виконанні вожатих надихнула дітей на старанність у вивченні іноземних мов.

Загалом концерт викликав у дітей незабутні яскраві враження , які ще довго житимуть у спогадах про чудові дні відпочинку у таборі «Посмішка».

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 11

За тиждень: 278

За місяць: 1042

Всього: 18141