Серпнева конференція педпрацівників

Свято Першокласника

Новини

Закінчилася табірна зміна у комунальному закладі «Полтавська гімназія «Здоров'я» № 14»

Ось і закінчилася табірна зміна у комунальному закладі «Полтавська гімназія «Здоров'я» № 14». Головним і найважливішим завданням педагогів було збереження і зміцнення здоров’я учнів. Повсякденно проводилися бесіди, круглі столи, моделювання ситуацій з учнями на основі тренінгів, презентацій  про небезпеку кишкових захворювань, поведінку біля водоймищ, у лісі, при екстремальних погодних умовах, про правила дорожнього руху, пожежної безпеки і т.д.

Кожний день перебування дітей у таборі був наповнений новими справами, зустрічами, екскурсіями і розвагами. Це і фільм під куполом мобільного планетарію і карооке з Л. Цуприк, і щоденні неперевершені  заняття в музичному гуртку з Пелих І.П.
Велика увага приділялася розвитку творчих здібностей та інтересів вихованців. Куратнік Т.В. проводила такі заходи, де діти відчували себе справжніми майстрами, розкрили свій творчий потенціал  та проявили фантазію.
Здорова нація – здорові діти.  Під цим гаслом було проведені заходи по зміцненню здоров’я дітей, пропаганди здорового способу життя: День спорту, товариський футбольний матч між 14 та 3 школами, спортивний експрес «Олімпійські ігри»(мандрівка по станціям).
Були проведені екскурсії в  обласну дитячу бібліотеку, в Краєзнавчий музей, гостинно зустріли дітей працівники музею ім. В.Г.Короленка, пригостили чаєм з лікарських трав.
Батьки щоденно могли ознайомитися з планом роботи табору на інформаційному стенді та побачити нагороди дітей та їх творчі роботи. За результатами опитування діти та батьки залишилися задоволені роботою пришкільного табору.
Ми з нетерпінням будемо чекати наступного літа, так само, як чекають його діти та їх батьки, щоб знову прийти до літнього пришкільного табору «Дружба».

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 79

За тиждень: 221

За місяць: 1662

Всього: 22671