Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

Спілкування без кордонів (співпраця з ВНЗ міста)

14 червня 2017 року полтавські школярі, які відвідують літні мовні табори,  мали чудову нагоду поспілкуватися англійською зі студентами з іноземних країн. Учні з пришкільного мовного табору GoCamp«Місто майбутнього» СШ № 3 о 10.00 завітали до ПУЕТу та познайомилися зі студентами-іноземцями. Нігерійці, які навчаються на другому курсі цього університету, підготували презентацію про свою країну, розповіли англійською мовою про національні символи, звичаї та традиції. Після цього діти задавали питання, із захопленням  спілкувалися та грали в ігри – і все це англійською  мовою.

Об 11.00 учні з мовного табору “SmartKids” ЗШ № 10 також побували у вищому навчальному закладі міста – УМСА.Школярі із зацікавленістю слухали розповіді про Гану та Індію, дізналися про історію, національні символи, традиційний одяг та страви. Крім того, студенти грали на музичних інструментах та співали пісні англійською мовою. Як чудово, що зараз для вихованців мовних таборів є унікальна можливість спілкуватися з представниками з усього світу, якщо знаєш англійську!
                             

Тамара Кірічек, методист ММК

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 0

За тиждень: 738

За місяць: 3472

Всього: 51172

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання