Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

До уваги батьків!

Управління освіти повідомляє, що, у зв’язку з проведенням реставрації приміщення Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області», позитивно вирішено питання щодо організації навчально-виховного процесу учнів даної школи з 1 вересня 2017 року, а саме: - учні 1-4 класів будуть навчатися в приміщенні СЗШ № 3; - учні 5-8 класів будуть навчатися в приміщенні ЗОШ № 28; - учні 9-11 класів будуть навчатися у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко. При цьому повідомляємо, що як учні СЗШ №3, так і ЗОШ №28 будуть навчатися в 1-у зміну.

Новини

Казкова фізкультура влітку

13 червня 2017 р. на базі ПДНЗ (я-с) № 81 «Оленка» пройшло чергове заняття консультативного пункту за темою «Особливості фізкультурно-оздоровчої роботи за методикою Миколи Єфименка під час літніх канікул». Педагоги міста переглянули панораму різних форм «Казкової фізкультури» на подвір’ї ДНЗ: кумедні фізкультуринки, заняття «Подорож до далекої Африки» і «Метелики-веселики», фізкультурну розвагу «Похід до казкового лісу» тощо.

Гості заходу на практиці побачили ефект наскрізного ігрового метода вправляння та своєрідної театралізації рухової діяльності дошкільників, які ґрунтуються на принципі гармонійного природного фізичного розвитку дітей.
          

  Тетяна Ананьїна, вихователь-методист ДНЗ № 81

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 8

За тиждень: 573

За місяць: 1150

Всього: 19687