Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

До уваги батьків!

Управління освіти повідомляє, що, у зв’язку з проведенням реставрації приміщення Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області», позитивно вирішено питання щодо організації навчально-виховного процесу учнів даної школи з 1 вересня 2017 року, а саме: - учні 1-4 класів будуть навчатися в приміщенні СЗШ № 3; - учні 5-8 класів будуть навчатися в приміщенні ЗОШ № 28; - учні 9-11 класів будуть навчатися у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко. При цьому повідомляємо, що як учні СЗШ №3, так і ЗОШ №28 будуть навчатися в 1-у зміну.

Новини

Відпочинок у пришкільному оздоровчому таборі «Світлячок» ЗОШ № 20

Пришкільний оздоровчий табір «Світлячок» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги» дає можливість весело, цікаво,  з користю для здоров'я провести час, позбавити вихованців нудьги та відкрити в собі нові таланти. З цією метою  проводяться зустрічі з пожежниками, патрульною поліцією, відвідуються ляльковий театр та філармонія.

Вихованцям табору дуже подобаються й прогулянки парками міста (Сонячним, Корпусним, Парком Перемога), екскурсії до музею В.Г.Короленка, Краєзнавчого музею.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 8

За тиждень: 573

За місяць: 1150

Всього: 19687