Серпнева конференція педпрацівників

Свято Першокласника

Новини

Із життя пришкільного табору «Сонечко»

У  пришкільному таборі «Сонечко» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» кожен день тематичний. Так, 6 червня, було проведено День журналіста.  У загонах діти вчилися брати інтерв’ю один в одного. А команда юних журналістів табору спілкувалася  з  працівниками школи та Полтавського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників . Кожному з них було поставлено питання: «Про що Ви мріяли в дитинстві?».

І ось про що дізналися вихованці. Директор школи Жага Тамара Михайлівна мріяла стати артисткою, заступники  директора Філоненко Вікторія Григорівна – прокурором, а Міняйло Валентина Іванівна просто хотіла, щоб все було добре.

А ось ректор ПОІППО Зелюк Віталій Володимирович мріяв про щастя для всіх.
Цього ж дня діти табору зустрілися зі справжньою журналісткою Полтавської телестудії «Місто» Крістіною Брігідою, яка розповіла вихованцям  про свою професію, таку цікаву й особливу .
А ось 7 червня  в таборі відбувся  День дружби. В загонах діти обговорили, кого можна вважати справжнім другом, намалювали портрети своїх друзів.
Вихованці  1 загону  знайомилися з творами  українських   письменників про дружбу в міській дитячій бібліотеці ( вул.Халтуріна), а діти 2 загону знайшли нових друзів під час відвідування обласного еколого-натуралістичного центру.
Цього ж дня дівчатка та хлопчики вчилися формувати дружні стосунки під час командних змагань у грі «Веселі старти». Переможці і переможені по-дружньому потиснули один одному руки в кінці дійства.
Табір наш «Сонечко» зветься,
Весело в ньому живеться.
Зранку до вечора тут
Нам сумувать не дають!


Ольга Хвостенко, начальник шкільного табору, ЗОШ №5

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 78

За тиждень: 220

За місяць: 1661

Всього: 22670