Серпнева конференція педпрацівників

Свято Першокласника

Новини

День Вишиванки у навчальних закладах міста

18 травня 2017 року у Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного» відзначили День Вишиванки.  У закладі вже традиційним стало відзначення цього свята: учителі, учні, працівники вбираються у вишиванки. Прикметно, що деякі мають багато років і є родинною реліквією та оберегом.  Серед заходів цього дня ; флеш-моб «Україна вишивана», дефіле у вишиванках з презентацією, класні портрети « Я у вишитому колі» тощо.

Важливою складовою заходів стало нагородження переможців V Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник 2017». Українська вишиванка – одне із чудес нашої країни. Вона, ніби генетичний код, який передає з покоління в покоління традиції, дух, волю до перемоги наших предків.  Червоним, орним, охровим, зеленим, біллю вишивають майстрині свої сорочки. Кожна вишивана – цілий Всесвіт на полотні.  День Вишиванки  відзначається не тільки в Україні, а й у інших країнах світу, бо понад мільйон наших співвітчизників складують світову українську діаспору.

Долучилися до відзначення Свята вишиванки і у Полтавській гімназії № 21. Не дарма ж вишиванка здавна вважається оберегом від усілякого лиха, яке може статися у житті, є символом краси та міцного здоров’я, щасливої долі. Тож, бажаємо нашій рідній Україні миру, злагоди та процвітання, а всім нам міцного здоров’я.

 

                             

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 44

За тиждень: 439

За місяць: 1880

Всього: 22889