Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

23 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

Упровадження ІКТ з математики для початкової школи СЗШ № 3

У КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3" відбувся практико-орієнтований практичний семінар "Упровадження ІКТ в освітній процес на прикладі інтерактивного курсу з математики для початкової школи Вчи.com.ua" для вчителів 1-4 класів. Протягом заняття педагогам було представлено підходи та принципи, що лежать в основі побудови освітньої програми; основи формування ІКТ- компетентностей учнів на уроці з ІК Вчи.com.ua.

Організація навчального процесу спільно з даною платформою передбачає діалог учителя з дитиною під час виконання кожного персонально підібраного  завдання, створюючи таким чином індивідуальну  освітню траєкторію. При використанні ІК Вчи.com.ua школярі досягають кращих результатів, підвищують мотивацію та впевненість у собі. Дата платформа є також інструментом інклюзивної освіти.

Тихоненко Н.І., СЗШ № 3

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 279

За місяць: 1709

Всього: 14753